aktuality

Zora_cosmetics
Zora_cosmetics3 days ago
Taaak.. A něco z dnešního odpoledne mezi posílánim balíčku domácí péče pro Vás... Maminka chtěla být taky součástí naší kosmetické rodiny 🙂 ... Krásné odpoledne ze salonu Vám všem 💙💙💙posílám Bioline "modré" italské srdce... Protože krása je prý modrá... 😊😊😊 .... tak si to pamatujte a papapa na dalším videu... Krémy italské jsem dnes doskladnila ze zásob z Prahy !!! Tak múžeme být v klidu, vše máme !!
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics3 days ago
Krásný "Aprílek" všem, ptáte se mě na tuhle krásnou fotku, kterou máme stále v salonu.. je to "BIOLINE ROVNOVÁHA" pleti, aby vypadala takto krásně :-), musí být všechny 4 základní složky v rovnováze... Modrá (hydratace), zelená (mazotvorba), růžová (citlivost) a žlutá (výživa)... na všechny tyto 4 složky má Bioline základní řady, které představím brzy :-)..
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics4 days ago
Základní nanášení krémů, hlavně "nešetřit" s krémy a používat jen ty, které doopravdy sedí.. 3 základní body videa : 1. Indián, 2. Spodní prádlo a 3. Houba :-).....KRÉM JE POCIT, který je s Vámi celý den a i celou noc a musí být jen snový, jedinečný, nejlepší a hlavně FUNKČNÍ !!!
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics5 days ago
Jarní DÁREK pro Vás všechny Kočky Moje !! Ke každé objednávce zdarma pár hydrogelových silně hydratačních očních masek :-)!!
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics5 days ago
Krásné pondělí... Doplňuji něco z Koreji :-), na domácí péči, jak čištění tak krémíky nové :-).. tak u každé fotky si počtěte.. jinak jsem stále pro Vás na mailu i tel, messengeru :-)... posílám poštou !! Papa Vaše ZORA
Zora_cosmetics
Zora_cosmetics2 weeks ago
KONTAKT MAIL:
info@zoracosmetics.cz
PIŠTE těším se ..
Vaše ZORA