BIOLINE

Je přírodní italská, luxusní a velmi  profesionální pleťová a tělová kosmetika, se kterou pracují kosmetičky ve více než 50-ti zemích světa. Vznikla v roce 1979 jako rodinná firma, kterou založila Clara Corradini (na fotografii vlevo), které se splnil dětský sen a která stále zdokonaluje a obohacuje značku o  nové postupy a metody. Na tomto základě funguje už skoro 40 let dodnes. Srdcem Bioline je italská horská oblast Trentino, symbol čisté a panenské přírody, kde se  vyrábí produkty pro dosažení krásy, zdraví, duševní a fyzické pohody.

Bioline se drží na špičce ve využití nových technologií. V produktech začal mezi prvními využívat rostlinné kmenové buňky. Využívá různé zpracování kyseliny hyaluronové (nízkomolekulární a vysokomolekulární), novou HI-TECH technologii hydrogelových masek, které se využívají v plastické chirurgii atd. Všechny výrobky mají klinické studie, nejsou testovány na zvířatech a využívají nejnovější biochemické technologie. Mají svůj jedinečný chemický peeling  bez začervenání a podráždění i pro ty nejcitlivější pleti.

Výrobky vysoké kvality jsou vyvinuty tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem. Používá nejmodernější aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře.

Najdete zde celých 12 řad velmi silné a efektivní péče včetně čištění pleti v každé řadě, které umí vyřešit všechny potíže v pleti od vrásek, akné, kuperózy až třeba po liftingové ošetření .  Pyšní se řadou masáží, podložených i předními italskými fyzioterapeuty, které mají neskutečný vliv pro zapracování aktivních látek do pleti. V prodeji je Bioline pouze v profesionálním zaškoleném salonu.  Další jeho velmi silnou stránkou je vynikající domáčí péče, která má výsledky  a dokáže během 4 měsíců ve spolupráci se salonem razantně změnit pleť. Je potřeba ještě připomenout jedinečnou  oční péči, kde najdeme až  6 očních produktů a luxusní pleťové, oční masky.

Produkty BIOLINE jsou BEZ:

  • parabenů
  • SLES/SLS
  • formaldehydových uvolňovačů
  • minerálních olejů
  • parafínu
  • DEA (Diethanolamide)
  • umělých barviv

Více i na stránkách Bioline JaTó CZ, www.biolinejato.cz

Nabídka ošetření Bioline:

Základní péče

 

Superior péče

 

Speciální péče

 

PŘIPRAVUJEME TĚLOVÁ OŠETŘENÍ BIOLINE  BODY CONCEPT !!!!!!